bölgesel incelme kampanyası

10 Seans LPG + 10 Seans G5 vibromasaj

1150
Image is not available
+kdv

Yaz aylarına girmeden önce forma girmek, fit ve incecik görünmek herkesin hayalidir.
Sizi bu hayaliniz ile kavuşturma adına büyük bir kampanya başlattık.Haftada 2 veya 3 gün gelerek toplamda 1 ile 1,5 ay süren bu kampanya sayesinde hayalinize kavuşabilirsiniz.
Tüm seanslar bittikten sonra genelde 2 bedene kadar incelme ve selülitlerin büyük oranda azaldığı hatta yok olduğu görülmüştur.
kampanya'sız hizmet alımında ise tek seans fiyatı LPG=250 tl. ve G5:120 tl. olarak uygulanacaktır.
Özel LPG çorabı bu fiyata dahil değildir.

Slider

Selülit Nedir?

Selülit özellikle kadınlarda görülen ve adiposit adını verdiğimiz derialtı yağ hücre gruplarının kan ve lenfatik dolaşımı bozmasıyla oluşan bir fenomendir.

Kan ve lenfatik dolaşımı etkilenen bölgede zaman içerisinde yağ hücre gruplarının arasında oluşan fibrotik bantlar deride çöküntülere ve portakal kabuğu görünümüne neden olmaktadır…

LPG Nasıl Etki Yapmaktadır?

LPG uygulamaya alınan bölgelerde kan dolaşımı ve lenfatik dolaşımı arttırmakta, metabolik atıkların eliminisyonuna yardım ederek doku drenajı sağlamakta, mevcut fibroz bantları serbestleştirerek deriye esneklik kazandırmaktadır. LPG uygulaması ile deriden kasa kadar tüm cilt altı dokuların yeniden şekillendirilmesi sağlanır

LPG  İle Endormoloji Uygulamaları Nasıl Yapılmaktadır?

LPG, kişiye göre değişen protokol ve programlar seçilerek yapılmaktadır. Uygulamalar, 15-20 seans arasında değişmektedir. Tedavi sırasında her hastaya özel uygulama çorabı giydirilmektedir.

LPG endermoloji  tamamen ağrısız olmasının yanı sıra kişide stres azaltıcı ve rahatlatıcı etkilere sahiptir. Her bir seansta uygulama 35 dakika sürmektedir.