bölgesel incelme kampanyası

10 Seans LPG + 10 Seans G5 vibromasaj

1150
Image is not available
+kdv

Yaz aylarına girmeden önce forma girmek, fit ve incecik görünmek herkesin hayalidir.
Sizi bu hayaliniz ile kavuşturma adına büyük bir kampanya başlattık.Haftada 2 veya 3 gün gelerek toplamda 1 ile 1,5 ay süren bu kampanya sayesinde hayalinize kavuşabilirsiniz.
Tüm seanslar bittikten sonra genelde 2 bedene kadar incelme ve selülitlerin büyük oranda azaldığı hatta yok olduğu görülmüştur.
kampanya'sız hizmet alımında ise tek seans fiyatı LPG=250 tl. ve G5:120 tl. olarak uygulanacaktır.
Özel LPG çorabı bu fiyata dahil değildir.

Slider

Selülit Nedir?

Selülit; halk dilinde portakal kabuğu sendromu olarak da bilinen genellikle pelvik bölgede (özellikle kalça), alt ekstremitelerde ve karın üzerinde, topografik cilt çukurcukları olarak fibröz bağ dokusu içinde tezahür eden deri altı yağ oluşumudur. Oluşan yağ dokusu bulunduğu bölgede su tutarak kan dolaşımının yavaşlamasına ve ödem oluşmasına neden olur. Bu ödemlerde vücutta deformasyone ve çukurların oluşmasına neden olmaktadır. Selülit çoğunlukla ergenlik dönemini atlatmış kadınlarda oluşmaktadır. Yapılan araştırmalar kadınlardaki selülit oluşumun %85-98 oranında patalojikden ziyade fizyolojik kaynaklı olduğunu göstermektedir. Hormanlardan genlere bir çok etkenin karışımının bir ürünüdür.

Selülit Neden Oluşur?

selülit

Hormonal faktörler

Hormonlar selülit oluşumunda baskın bir rol oynar. Östrojen selüliti başlatan ve ilerleten en önemli hormon olduğu tahmin edilmektedir. Ancak, bu iddiayı destekleyecek güvenilir bir klinik kanıtı mevcut değildir. Insülin, katekolaminler adrenalin ve noradrenalin, tiroid hormonları ve prolaktin gibi diğer hormonların da selülitin gelişimine katkıda bulunduğuna inanılmaktadır.

Genetik faktörler

Kadınlarda, bireysel duyarlılıkta selülite karşı genetik bir unsur vardır. Araştırmacılar, polymorphismsin için hipoksi-indüklenebilir faktör 1A (HIF1a) genleri ile anjiyotensin dönüştürücü enzimlerde (ACE) selülitin genetik bileşeninin izlerini bulmuşlardır.

Kan Dolaşım Hızı

Vücuttaki lenfatik ve kan dolaşım yetersizliğinin (özellikle selülitn oluştuğu bölgelerde) cinsiyet, ırk, biyotip, deri altı yağ dağılımı ve yatkınlıklara da bağlı olarak selülitin oluşumuna ve gelişmesine katkı sağladığı bilimsel olarak kanıtlanmıştır.

Yaşam Tarzı

Yüksek stresli yaşam tarzı da katekolaminlerin seviyesinde artışa neden olarak selülitin gelişmesine neden olur. Kaliteli ve sağlıklı bir yaşam selülitlerin oluşmasına engel olacaktır.

Selülitiniz Hangi Evrede?

  • Selülitsiz Evre: Cildiniz düzgün ve pürüzsüzdür. Vücutta eğilme, oturma, diz kırma gibi farklı pozisyonlarda veya el ile vücutu sıkıştırma ya da çimdikleme ile selülit görüntüsü oluşmaz.
  • İlk Evre : Başlangıç Evreside diyebileceğimiz bu evrede, portakal kabuğu görüntüsü farklı vücut pozisyonlarında görülmemekte fakat el ile çimdikleme veya sert bir yüzeye oturulduğu zaman görünmeye başlar.
  • İkinci Evre : Portakal kabuğu görüntüsü ayaktayken belirginleşir, yatar pozisyonda kaybolur.
  • Üçücü Evre : Portakal kabuğu görüntüsü ayakta veya yatar pozisyona bakmaksızın vücutta her an görülebilmektedir.

Selülit Nasıl Tedavi Edilir?

Selülitin en baştan oluşmaması için daha küçük yaşlarda iken uygun beslenme alışkanlığı kazanmak, düzenli spor yapmak ve stressiz bir yaşam tarzı benimsek çok önemlidir. Bu şekilde metabolik, fizyolojik ve hormonel olarak selülit oluşumunun önüne geçilebilinir.

Ancak var olan selülitlerin giderilmesi için bunları yapmak yeterli olmayacaktır. Var olan selülitlerin giderilmesi için en etkili yöntem LIPO MASAJ’dır. Yani selülit olan yerlerde deri altı kan akışını hızlandıracak, yağ dokusunu eritecek ve ödemi giderecek olan vakumlu masajdır. Bu masaj elle yapılacak olsa bile yetersiz kalacağından tedavi modern cihazlar aracılığı ile yapılmaktadır. Dünyada bir çok klinik tarafından kanıtlanmış en entkili cihaz ise LPG cihazıdır.

LPG Keymodule Cellu M6 Nasıl Çalışır?

Yüksek vakumlu döner başlıkları sayesinde aspirasyon (emme) ve dönme aksiyonları birlikte kullanılarak selülitli bölge üzerinde yapılan uzman masajı ile deri altı dokulara negatif basınç uygulanması sonucu yağ dokuyu mobilize ederek daha hızlı sıkılaşma ve yağ yakımı sağlayabilen, kan dolaşımını yüksek oranda hızlandıran LPG®, medikal rahatsızlıklar üzerindeki etkisi ile de klinik testlerle desteklenen ve Amerikan Sağlık Bakanlığınca (FDA) onaylı en gelişmiş endermoloji cihazlardan birisidir.

LPG cihazının kişiye ve uygulama bölgesine göre seçilebilen 3 ayrı başlığa mevuttur. Bu başlıklarda yoğunluk, hız ve yönleri ayarlanabilen birbirinden bağımsız motorize rulmanlar bulunmaktadır. Cihazın kontorlünü sağlayan bütünleşik bilgisayar sistemi ile kişilerin özelliklerine göre çok sayıda program ve tedavi yöntemine olanak sağlanmaktadır.

LPG İle Selülit Tedavisi Nasıl Yapılmaktadır?

Uygulamalarında ağrı hissedilmeyen LPG ile lipomasaj yöntemi yaklaşık olarak 30 ila 45 dakikada tamamlanmakta ve haftada en 2 kez uygulanan seanslardan meydana gelmektedir.  Vücut şekillendirmede olumlu sonuca ulaşabilmek için düzenli olarak haftada 3 kez olmak üzere toplam 15 seanslık sadece LPG kürü veya 20 seanslık G5 masajı ile 10 seanslık LPG kürü genellikle yeterli olmaktadır. Uygulama, kişiden kişiye değişen başlık ve programlar seçilerek yapılmaktadır. Tedavi sırasında her hastaya özel uygulama çorabı giydirilmektedir. LPG endermoloji uygulaması ağrısız olmasının yanı sıra kişilerde stres azaltıcı ve rahatlatıcı etkilere sahiptir.

Lpg ile Selülitlerden Tamamen Kurtulabilir miyiz?

LPG, uygulamaya alınan bölgelerde kan dolaşımını ve lenfatik dolaşımı güçlendirmekte, metabolik atıkların yok edilmesi ve vücuttan atılmasına yardım ederek doku drenajı (ödemin giderilmesi) sağlamakta, mevcut fibroz bantlarınının serbest bırakılmasını sağlayarak deriye esneklik kazandırmaktadır. LPG uygulaması ile deriden kasa kadar tüm cilt altı dokuların yeniden şekillendirilmesi sağlanmaktadır.

LPG ile selülitlerden tamamen kurtulmak için LPG seanslarına (10 – 15 seans) devam edilirken aynı zamanda kişilerin beslenme alışkanlıklarına günde 2 lt su içmeyi eklemeleri ve günlük yürüyüş gibi basit spor aktivitelerini bırakmamaları gerekmektedir. Bu sayede yaşımızla alakalı olarak vücudumuzda oluşan selülitin yoğunluğuna bağlı olarak, yüzde 90’ı kadarı giderilebilinir.

Vücudumuzda oluşan selülitler tedaviye yönelik iyiden kötüye 4 farklı seviyede numaralandırılır. 1.aşamada bulunan selülitler daha kısa ve rahat bir tedavi ile giderilebilmektedir. Ancak selülit tedavisi için son aşamaya gelinmişse olmazsa olmaz olan düzenli beslenme ve spor yapmak mutlaka müşterilerimize şart koşulmaktadır. Bu seviyeler kişilerde yaşla alakalı olarak değişebilir.

LPG İle Zayıflayamak Mümkün mü?

LPG (Endermoloji), esas olarak selülit tedavisinde kullanılmak birlikte uygulanan yerlerde lokal incelmeler de sağlamaktadır. Yani genel zayıflamak değilde BÖLGESEL İNCELME veya BÖLGESEL ZAYIFLAMA sağlamaktadır. Yapılan araştırmalara göre hem erkeklerde hem de kadınlarda 10 seanslık uygulama sonucunda 2 beden ekadar incelme görüldüğü klinik testlerde kanıtlanmıştır. Böylelikle, LPG bir çok insanda oluşan bölgesel yağlanmaların giderilmesinde etkib bir şekilde kullanımaktadır.

Merkezimizde, Bölgesel Zayıflama / İncelme tedavilerinde kan dolaşımını hızlandıran LPG ve yağ yakımını hızlandıran G5 cihazlarının talep edilen bölgelere (karın, bacak, basel, üst kol, göbek, sırt vb.) kombine uygulanması ile hizmet verilmektedir.

LPG nin Uygulama Alanları Nelerdir ?

LPG, hem estetik hem de tedavi amaçlı birçok alanda uygulanan bir cihazdır.

Estetik Amaçlı Uygulama Alanları

  • Selülit tedavisi
  • Vücut kontur düzeltmeleri
  • Bölgesel Zayıflama / İncelme
  • Sarkık derinin tonus ve elastikiyetini artırma

Liposuction sonrası iyileşme sürecini hızlandırma ve düzensizlikleri ortadan kaldırmada kullanılmaktadır. Diğer estetik ameliyatlar sonrası skarların yumuşatılması ve düzensizliklerin giderilmesinde de etkilidir.

Bölgesel Zayıflama izmir

 

2 thoughts on “Bölgesel İncelme

  1. Merhaba, Başta işlemimi yapan Uzmanım Aysel hanıma ve tüm Elegant çalışan ve yetkililerine teşekkür etmek istiyorum. Bölgesel incelme için gittiğim bir kaç merkezde tüm vücuduma 35 dakika işlem yapıldı ve boşa geçen zaman ve para kaybından başka hiç bir işe yaramadı. Evet ucuz diye gittiğim bu yerlerden sonra gitmiş olduğum Elegant güzellikte tek bölgeme 45 dakika işlem yapıldı. Tüm vücudum yaklaşık 2-2,5 saat sürdü. G5 dedikleri bir cihazlada destekledikleri bir programları var. yaklaşık 1,5 aylık düzenli bir program uygulamasından sonra vücut kontürüm süper oldu. Selülitlerimle de vedalaştım.Kendimi yenilenmiş hissediyorum. tekrar tekrar teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.