menu close menu

2 Responses to Yorumlar

 1. SEVDA E. diyor ki:

  iyi aksamlar. Öğrenmek istediğim 2 sey var. Lazer cesıdı olarak alexandrite kullanıomusunuz. Bide seans sınırlımı yoksa tüy bitimine kadarmı lazer epilasyon yapılıyor.

  • Merhaba Sevda Hanım,
   Merkezimizde epilasyon cihazı olarak alexandrite kullanmıyoruz. Dünyanın lider medikal cihaz üreticisi firmalarından biri olan Alma Laser firmasının geliştirmiş olduğu ve patentine sahip olduğu “ütüleme sistemi” prensibiyle çalışan, hızlı etkin ve acısız bir epilasyon sağlayan ve 40 farklı klinikte test edilmiş ve de Amerikan FDA ve CE belgesine sahip SPA SHR isimli geniş bant diode özellikli epilasyon cihazını kullanmaktayız. Klinik verilerine göre kalıcı epilasyon işlemi bu cihaz ile 4 ila 6 seans sonunda tamamlanmaktadır. Ancak biz Elegant Güzellik olarak %100 müşteri memnuniyeti ilkemizle extra bir seans hediye etmekteyiz. İşlemler sonunda %95-99 oranında başarı sağlandığı diğer müşterilerimizde gözlemlenmiştir. Kalan tüyler ise ayva tüyü denilebilecek seviyede, renksiz zayıf ince ve kısa kalmaktadır.
   Saygılarımızla.

Leave a reply

Your email address will not be published.

*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>