menu close menu

[rev_slider slider6]

Bölgesel Zayıflama izmir

bölgesel incelme istanbulLpg ile Selülitlerden Tamamen Kurtulabilir miyiz?

LPG ile selülitlerden tamamen kurtulmak, ancak şöyle mümkün olabilir. LPG seanslarına devam edilirken aynı zamanda kişilerin yaşam kalitesini arttırması, beslenme alışkanlığını değiştirmesi ve olmazsa olmazların başında gelen yüzme veya yürüyüş gibi spor aktivitelerinden birini mutlaka yapması sonucunda gerçekleşebilir. Bu sayede yaşımızla alakalı olarak vücudumuzda oluşan selülitin tamamen yoğunluğuna bağlı olarak, vücudtaki selülitlerin yüzde 90’ı kadarı giderilebilinir.

Ancak sadece spor veya sadece beslenme alışkanlığındaki değişim selüliterin giderilmesinde tek başına yeterli değildir. Mutlaka LPG başta olmak üzere, bu üç faktörün kombine edilmesi tedavide kesin sonucu sağlayacaktır.

Vücudumuzda oluşan selülitler tedaviye yönelik iyiden kötüye 4 farklı seviyede numaralandırılır. 1.aşamada bulunan selülitler daha kısa ve rahat bir tedavi ile giderilebilmektedir. Ancak selülit tedavisi için 4.aşamaya gelinmişse olmazsa olmaz olan düzenli beslenme ve spor yapmak mutlaka hastalara şart koşulmaktadır. Bu seviyeler kişilerde yaşla alakalı olarak değişebilir.